Leeff bij Het Olde Jagthuys

Bij Het Olde Jagthuys in Barneveld vindt u een zorgvuldig samengestelde collectie van Leeff. Leeff is een Nederlands woon en lifestylemerk met sfeervolle producten voor in huis en leuke cadeauartikelen. Het merk staat bekend om warmte, eenvoud en kwaliteit. De artikelen van Leeff passen goed bij een landelijk, gezellig en warm interieur.

In onze collectie vindt u onder andere scrubzeep, sleutelhangers, vlaggenlijnen, geurzakjes, placemats en geurstokjes van Leeff. Deze artikelen zijn mooi om zelf te gebruiken, maar ook geschikt om cadeau te geven. U kunt het assortiment online bekijken of langskomen in onze winkel in Barneveld.

Leeff

Leeff maakt producten die het dagelijks leven net iets mooier maken. Denk aan kleine woonaccessoires, geurproducten, verzorgingsartikelen en cadeaus met een warme uitstraling. De stijl van Leeff is toegankelijk, sfeervol en goed te combineren met verschillende woonstijlen.

De scrubzeep van Leeff is een fijn verzorgingsproduct voor een moment voor uzelf. De geurstokjes en geurzakjes zorgen voor een aangename geur in huis. Met een placemat geeft u de eettafel op een eenvoudige manier meer sfeer. Ook de sleutelhangers en vlaggenlijnen van Leeff zijn populair als klein cadeau of als leuke toevoeging aan uw interieur.

Op onze website vindt u een overzicht van de Leeff collectie met foto’s, productinformatie en prijzen. In onze winkel in de winkelstraat van Barneveld presenteren wij de artikelen in sfeervolle combinaties. Zo krijgt u een goed beeld van de uitstraling en de mogelijkheden van Leeff.

Wilt u de artikelen van dichtbij bekijken? Dan bent u van harte welkom bij Het Olde Jagthuys. Wij helpen u graag bij het kiezen van een passend Leeff artikel voor uzelf, uw interieur of als cadeau.

per pagina
    1 - 12 van 17 resultaten
  • 1
  • 2
© 2014 - 2026 Het Olde Jagthuys | sitemap | rss